כולנו מכירים את ידיות הנשיאה! אותה ידית שבא אנו אוחזים כאשר אנחנו קונים שישית מים, משקה מוגז נייר טואלט וכדומה.

לפני למעלה מ – 20 שנה, לאחר מאמצי פיתוח רבים, דביק הייתה החברה הראשונה בעולם שהצליחה לפתח את ידית הנשיאה, וממשיכה עד היום, להיות יצרנית מובילה בכל העולם.

ממה בנויות ידיות הנשיאה?

ידיות הנשיאה מורכבות מיריעת פוליפרופילן ייחודית עליה נמרח דבק חזק במיוחד, אשר פותח במעבדות דביק. הדבק מותאם לסוג האריזה והחומר ממנה היא מורכבת.

למעלה ממיליארד ידיות בשנה מיוצרות בדביק ונמכרות בעולם. המוצר, שכבר מזמן הפך ללהיט משווק במדינות המזרח הרחוק, אירופה ארה"ב דרום אמריקה וכמובן כאן בישראל.

כחלק מהמלחמה בשקיות הפלסטיק המזהמות, מתרחב כל הזמן השימוש העולמי בידיות נשיאה.

ידיות נשיאה משמשת כפתרון אידיאלי עבור:

יצרנים – שמעוניינים לעבור מאריזות קרטון לאריזות גמישות (שרינק) עם ידית נשיאה. יצרנים משלבים את ידית הנשיאה ובכך מורידים את עובי השרינק,
RETAIL – הרשתות השונות גילו את היתרונות העצומים בשימוש בידית נשיאה. למשל, כאשר מדובר על מוצרים גדולים אשר אינם נכנסים לשקית, מוצרי אלקטרוניקה, רהיטים , מזון בע"ח ועוד. דוגמא נוספת, חנויות ורשתות אשר מעוניינות לחסוך בשקית יקרה ומזהמת- חנויות נעליים, סופרמרקטים, חנויות מזון ועוד.

אנחנו גאים בהובלה לצמצום השימוש בשקיות הפלסטיק לעולם ירוק יותר.

 ישנם שני דרכים עיקריון להשמה של ידיות הנשיאה:

אוטומטי – בעזרת מכונה המצמידה את הידית לאריזה של המוצר בסוף קו הייצור. הפתרון מתאים למוצרים המיוצרים בקווים תעשייתיים במהירות מינימאלית של 10 אריזות בדקה.

ידני – מתאים להשמה בנקודת המכירה בחנות (בקופה) או ליצרנים בעלי קווי ייצור בהספקים נמוכים. ההשמה הידנית מתאימה ליצרנים שרוצים לבחון את כדאיות השימוש במוצר.

אז מה היתרונות של המוצר?

לשימוש בידיות נשיאה יתרונות רבים:

  • הגדלת מכירות – לקוחות מעדיפים מוצרים שקל לשנע אותם.
  • חסכון כספי – הוספת הידית ברוב המקרים חוסכת עלויות אריזה בסכומים העולים על עלותה.
  • שטח פרסום – הידית מהווה שטח פרסום נוסף ומקום אידאלי להעברת מסרים ללקוח.

שאלון צור קשר לידיות נשיאה

https://davik.co.il/wp-content/themes/davik-th
WhatsApp chat