מגוון רחב של מכונות אריזה איכותיות למגוון שימושים – מכונות אריזה אוטומטיות, בשרינק, לאריזת מזון ועד למכונות יד שנייה.

מכונות אריזה למכירה

אנו בדביק, מאמינים כי לא די בשיווק של מוצרי אריזה מתכלים המשמשים את כלל התעשיות בארץ בעולם.
תפישת העולם הזו הובילה את החברה מיום היווסדה, ועל-כן דביק מערכות מספקת את החלק המשלים של הפאזל ועוזרת לקהל לקוחותינו למצוא את הדרך היעילה והנוחה ביותר לעבודה עם מגוון המוצרים המתכלים שאנו מספקים.
דביק מערכות, מספקת שרותי ייעוץ, מכירה, התקנה ושירות למערכות אריזה מתקדמות אשר משמשות לרוב בסוף קו האריזה של המפעל.
הפתרונות שלנו כוללים מערכות ידניות, חצי-אוטומטיות ואוטומטיות לחלוטין- מכונות הקמה וסגירה של קרטונים, מכונות עיטוף סטרץ׳, מכונות קשירה ועוד.
מערך השירות שלנו כולל טכנאים ומהנדסים אשר ישמחו לספק את השירות המהיר והמקצועי ביותר.

אספקת מכונות אריזה מקצועיות שיענו על כך הצרכים שלכם!

אנו מספקים לכם מכונות מקצועיות ומגוון רחב של ציוד אינטואיטיבי וקל לשימוש אשר יעזרו לכם להתגבר על אתגרי האוטומציה הקשים ביותר באריזת המוצרים שלכם. בין אם מדובר בצרכי אריזה פשוטים וקלים, ובין אם מדובר בעניין מורכב יותר, יש לנו את כל הפתרונות המכנים המקצועיים ביותר ופתרונות רב עצמה לכל צורך.

התאמה אישית ומקצועית לכל לקוח

אנו מאמינים כי לכל לקוח יש את הצרכים הייחודיים שלו, ואריזה של לקוח אחד, לא דומה לאחר, ואפילו באותו מפעל בין קווי יצור שונים הצרכים יכולים להיות שונים. לכן, חשוב לנו לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם הלקוחות שלנו על מנת ליצור התאמה אישית לכל לקוח ולקוח ולאפשר לו למצוא את המכונות המתאימות ביותר לצרכי הייצור שלו.

כאשר אתם מגיעים אלינו לרכישה של מכונות אריזה אוטומטיות או אפילו מוצרים פשוטים יותר כמו סרט דביק, אתם לא רק רוכשים מוצר, אתם מקבלים שירות מקצועי וייעוץ לאורך כל הדרך כך שתהיו בטוחים כי אתם בוחרים במוצרי האריזה הנכונים ביותר עבורכם ומשקיעים את כספכם במוצרים שיעניקו לכם את הערך הטוב ביותר!

אז למה אתם מחכים? הצוות שלנו עומד כאן לרשותכם וישמח להעניק לכם מידע מקצועי וייעוץ מלא לאורך כל הדרך.

פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

https://davik.co.il/wp-content/themes/davik-th
WhatsApp chat