אודות דביק

דביק הוקמה בשנת 1982 בקיבוץ שדה בוקר שבנגב. המפעל נמצא בבעלותו המלאה של הקיבוץ ומתמחה במתן פתרונות הדבקה מקיפים, המתבססים על סרטי הדבקה ומיועדים לשמש בתהליכי ייצור במגוון תעשיות.

ייצור המוצרים שלנו מתבצע באמצעות קווי ציפוי מהמשוכללים בעולם ותחת תקני איכות מחמירים ביותר  אשר עומדים בקנה אחד עם דרישות התעשייה העולמית (AFERA, PSTC).

חזון המפעל

אנו רואים בעצמנו שותף מקצועי אמין ואיכותי ללקוחותינו, מטרתנו לספק את המוצרים שיתנו את המענה האופטימלי בזמן הקצר ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר. אנו בדביק נשאף תמיד לשמש מרכז ידע לתחומים רבים. בין היתר, פתרונות הדבקה, מערכי אריזה מתקדמים ומוצרים מיוחדים ולעבוד ביחד עם לקוחות וספקים על פיתוח מגוון המוצרים של המחר וכמובן, שיפור מתמיד במוצרים קיימים.

בין הפתרונות שלנו ניתן למצוא:

  • מגוון רחב של פתרונות הדבקה המבוססים על סרטים (Tapes)
  • פיתוח וייצור של סרטים דביקים בהתאמה אישית
  • ייעוץ בתכנון ומכירה של קווי אריזה חכמים וחסכוניים

לאורך השנים, הרחיב המפעל את פועלו, למגוון רחב של פתרונות:

דביק מקיימת שיתופי פעולה אסטרטגיים עם חברות מובילות בארץ והעולם. שיתופי פעולה אלה עומדים גם הם בקריטריונים המחמירים של איכות, אמינות, תמיכה מקצועית וכל זה על-מנת לאפשר פתרון מקיף ללקוחותינו.

דביק על המפה

לדביק מערך מכירות שיווק והפצה, הפרוש לאורכה ולרוחבה של הארץ. מערך זה מאפשר לנציגי המפעל להגיע לכל לקוח ולספק מענה שוטף ואישי לצרכיו.

מוצרינו השונים מיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות ועומדים בתקנים בינלאומיים מחמירים. לאור זאת, זוכים המוצרים להערכה ולביקוש גם מעבר לים והם משווקים אל למעלה מ–30 מדינות שונות ברחבי העולם.

נשמח לעמוד לרשותכם ולמצוא יחד את הפתרון המתאים ביותר עבור העסק שלכם.

https://davik.co.il/wp-content/themes/davik-th
WhatsApp chat